TERASOVÉ DOSKY TWINSON - drevoplastové terasové dosky WPC

Terasové dosky Twinson Terrace sú vyrobené z dreva a PVC. Spojením výhod oboch materiálov v jeden Vám Twinson dáva to najlepšie z oboch - prírodný vzhľad, hrejivý pocit z dreva a trvanlivosť PVC spolu s jeho minimálnou údržbou. Vďaka svojmu prírodnému vzhľadu splynú terasové dosky Terrace dokonale s Vašou záhradou.

Terasová doska Twinson Terrace zaručí, že Vaša terasa zostane nezmenená po dlhú dobu. Dosky sa neštepia, nekrútia a odolávajú parazitom a vode. Ich nespornou výhodou sú minimálne nároky na údržbu a tiež jednoduchá montáž. Terasové dosky Twinson sa totiž vďaka skrytému systému nerezových spojok pripevnia na dopredu pripravený rošt a ľahko začistia soklovou krycou lištou.

Terasové dosky Twinson, určené pre terasy, sú stopercentne recyklovateľné - sú teda alternatívou k tvrdému drevu a navyše šetria životné prostredie. Zatiaľ čo tvrdé drevo sa ťaží v dažďových pralesoch, Twinson obsahuje drevo borovice, ktorá vyrastá v lesoch, ktoré sú priebežne doplňované novou výsadbou.

Terasy Twinson sú k dostaniu v 8 farebných kombináciách. Vybrať si môžete z mandľovo béžovej, olivovo zelenej, broskyňovo hnedej, lieskovcovo hnedej, kôrovo hnedej, mačinovo hnedej, sladkodrievkovo čiernej akamenno šedej.

 

 

drevoplastove dosky

Jedinečnou výhodou materiálu Twinson je jeho variabilita. Vďaka vysokej pevnosti, odolnosti voči hnilobe a parazitom, a jednoduchej zpracovatelnosti je možné Twinson použiť pre všetky vonkajšie plochy. Či už potrebujete nové chodníčky, povrch terasy alebo balkónu, okraje bazénu a vonkajšie obklady fasád, Twinson je ideálnym materiálom.Ako sme už uviedli vyššie, materiál Twinson sa vyrába zlúčením borovicového dreva a kvalitného umelého polyméru. Twinson je vďaka použitej technológií veľmi málo rozpínavý, teda ani pri letných horúčavách sa nedočkáte žiadneho nepríjemného prekvapenia.

Twinson sa tiež vyznačuje nízkou nasiakavosťou vody, čím si zachováva stály vzhľad a tvar. Zároveň patrí do triedy životnosti číslo 1 podľa normy EN350 a je 100% recyklovatelný.

drevoplastove terasové dosky

© 2022 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO