TERASOVÉ DOSKY TWINSON - drevoplastové dosky WPC

Terasové dosky Twinson Terrace spojujú drevo a PVC, čím poskytujú optimálne vlastnosti oboch materiálov. Týmto spojením získavate prírodný vzhľad, teplý dotyk dreva a PVC trvanlivosť s minimálnou údržbou. Vzhľadom na ich prírodný vzhľad sa terasové dosky dokonale začlenia do vašej záhrady.

Tieto dosky zabezpečia, že vaša terasa zostane dlho nezmenená, pretože neštepia sa, nekrútia a odolávajú parazitom a vode. Ich nespornou výhodou sú minimálne nároky na údržbu a jednoduchá montáž. Skrytý systém nerezových spojok umožňuje ľahké upevnenie dosiek na pripravený rošt, pričom soklová krycia lišta dodáva estetický vzhľad.

Twinson dosky, navrhnuté pre terasy, sú stopercentne recyklovateľné, čím predstavujú ekologickú alternatívu k tvrdému drevu. Oproti ťažbe tvrdého dreva v dažďových pralesoch, Twinson obsahuje drevo borovice z udržateľne obhospodarovaných lesov.

Výber farby nie je problém, pretože terasové dosky Twinson sú k dispozícii v 8 farebných kombináciách, ako napríklad mandľovo béžova, olivovo zelená, broskyňovo hnedá, lieskovcovo hnedá, kôrovo hnedá, mačinovo hnedá, sladkodrievkovo čierna a kamenno šedá.

 

 

drevoplastove dosky - kúpeľne, obklady a dlažby v Prievidzi, sanita, kúpeľňový nábytok, vane, sprchovacie kúty, batérie, 3D vizualizácie, umývadlá, sprchovacie vaničky

Jedinečnou výhodou materiálu je jeho variabilita. Vďaka vysokej pevnosti, odolnosti voči hnilobe a parazitom, a jednoduchej zpracovateľnosti je možné použiť pre všetky vonkajšie plochy. Či už potrebujete nové chodníčky, povrch terasy alebo balkónu, okraje bazénu a vonkajšie obklady fasád, Twinson je ideálnym materiálom. Ako sme už uviedli vyššie, materiál Twinson sa vyrába zlúčením borovicového dreva a kvalitného umelého polyméru. Vďaka použitej technológií je veľmi málo rozpínavý, teda ani pri letných horúčavách sa nedočkáte žiadneho nepríjemného prekvapenia.

Tiež sa vyznačuje nízkou nasiakavosťou vody, čím si zachováva stály vzhľad a tvar. Zároveň patrí do triedy životnosti číslo 1 podľa normy EN350 a je 100% recyklovatelný.

drevoplastove terasové dosky - kúpeľne, obklady a dlažby v Prievidzi, sanita, kúpeľňový nábytok, vane, sprchovacie kúty, batérie, 3D vizualizácie, umývadlá, sprchovacie vaničky

© 2022 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO