OTVÁRACIE HODINY počas sviatkov 2022/2023

 

KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO INPRO PRIEVIDZA

INPRO, spol s.r.o.              inpro instagram  
Priemyselná 12A
971 01 Prievidza

Okresný súd Trenčín č.1765/R

0903 515 530
0902 353 515

obchod@inpro.sk
vizualizacie@inpro.sk

OTVÁRACIE HODINY:
pondelok-piatok: 8:00 - 16:30
sobota: po dohode deň vopred
nedeľa, sviatok: zatvorené

Napíšte nám

 


Spoločnosť INPRO bola založená v roku 1990 a v roku 1991 bola transformovaná na INPRO spol. s r.o.. Predmetom činnosti spoločnosti je projektovanie rodinných a bytových domov, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb, vrátane ich technického a technologického vybavenia. Proces projektovania v našej projektovej kancelárii prebieha viacerými fázami, zahŕňajúc analýzu, návrh a implementáciu.
V rámci predprojektovej a projektovej prípravy stavieb spracovávame všetky stupne projektovej dokumentácie, od architektonických štúdií a dokumentácie k územnému konaniu, cez projekt pre stavebné povolenie a realizáciu stavby, až po dokumentáciu skutočného vyhotovenia. Účelom úvodných konzultácií so zákazníkom je špecifikovanie, vyjasnenie, prípadne korigovanie investičného zámeru. Táto fáza pokračuje spracovaním úvodných škíc, dispozičných návrhov, 3D modelov a vizualizácií.
Až po konečnom odkonzultovaní a odsúhlasení finálneho návrhu sa prechádza do fázy spracovania vyššie uvedených stupňov projektovej dokumentácie. Projektovú dokumentáciu spracovávame komplexne so všetkými stavebnými profesiami, vrátane zabezpečenia špeciálnych odborných posudkov, statiky, stavebnej tepelnej fyziky, akustiky a osvetlenia, rozpočtov, ako i komplexných návrhov interiérov.
V kúpeľňovom štúdiu INPRO Prievidza pripravujeme 3D vizualizácie kúpeľní prostredníctvom špičkových grafických softvérov, čo umožňuje detailné a realistické pohľady na navrhované priestory. Pri návrhu vychádzame z požiadaviek zákazníka. 3D návrh umožní vopred navrhnúť vhodné rozvrhnutie vybevenia kúpeľne - vaňa, kúpeľňový nábytok, umývadlo, sprchový kút, vodovodné batérie, kúpeľňové doplnky, zrkadlo a v neposlednom rade vhodná kombinácia vybranej série obkladu do kúpeľne.
V našich databázach máme obkladové série renomovaných výrobcov z Talianska, Španielska, Polska, Česka, ako napr. TUBADZIN, PARADYZ, CERSANIT, LA FABRICA, ARTE, OPOCZNO, RONDINE, RAKO a mnohých ďalších. Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky 0903 515 530 alebo emailom vizualizacie@inpro.sk

© 2024 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO