KÚPEĽNE, OBKLADY, DLAŽBY Z NÁŠHO SORTIMENTU

V ponuke nášho kúpeľňového štúdia - predajne keramických obkladov a dlažieb nájdete širokú škálu kúpeľňových sérií od renomovaných výrobcov CERRAD, TUBADZIN, ARTE CASA, OPOCZNO, CERSANIT, PARADYZ, RAKO... Zástupené sú série od základných maloformátových obkladačiek 20x25 až po obklady v exkluzívnejších dekoroch, povrchových úpravách vo veľkoformátovom prevedení. Každá séria ponúka rôzne doplňujúce obkladačky v podobe dekorov, listel alebo obrazov. Zaručeným spestrením každej kúpeľne je obklad z mozaiky. V ponuke nájdete mozaikové obklady rôznych výrobcov. Mozaiky sú väčšinou umiestnené na sklotextilnej prípadne papierovej sieťke, vďaka čomu sa dajú jednoducho aplikovať aj na zakrivené povrchy, ako napr. zaoblené vane, stĺpy, zásteny a pod. Mozaiky sa vyrábajú v rôznych prevedniach - sklené mozaiky, keramické, glazované, gresové, kamenné mozaiky, drevené.

Nie len kúpeľňové série tvoria ponuku predjane. Veľkej popularite sa tešia keramické obklady dlažby imitujúce najobľúbenejší prírodný materiál - drevo. Imitácie dreva sú vyrábané v formátoch, ktoré priamo vyvolavajú atmosféru drevenej podlahy, napr. 15x100cm alebo17x60cm. Dostupné sú ale aj štandartných rozmeroch 30x60 či 40x40 a vybrať si tak môže naozaj každý pre akýkoľvek zámer. Väčšina dlažieb s dreveným vzorom je vyrabaných v prevedení mrazuvdorný gres a sú tak vhodné aj na vonkajšie terasy a chodníky bez nutnosti ďalšej údržby, natierania, brúsenia a podobne.

MRAZUVZDORNÝ GRES

Medzi vyhľadaváné typy dlžieb patrí GRES - a teda dlažbu, ktorá svojimi parametrami vyhovuju použitu vo vonkajších priestoroch, pretože je mrazuvzdorná. GRES má však zároveň aj veľmi dobré pevnostné parametre, a preto sa používa aj v interierových aplikáciach, ako napr. v kuchyniach, chodbách, schodištiach a všade tam, kde sa očakáva, že dlažba sa neopotrebuje ostrými podpätkami alebo padajúcimi predmetmi. Veľkej obľube sa tešia gresy imitujúce drevené podlahy či parketové vzory. V prípade výberu kamenných alebo travertinových vzorov ale nájdu svoje uplatnenie aj pri obkladaní exkluzívnej kúpeľne.

Veľkej obľube sa teší keramická dlažba - gres v hrúbke 20mm. Svojimi parametrami je určená na suchý spôsob kladenia - na terče, do štrku alebo piesku a do trávy. Hrúbka gresu 2cm zabezpečuje vysoké pevnostné parametre. Mrazuvzdorný gres H20, ktorý je hrubý 20mm je preto určený na použitie v exteriéroch, priestoroch s vysokým stupňom zaťaženia - terasy, chodníky, okolie bazénov, parkovacie plochy a podobne. Široká škála dizajnov gresov H20 zaručuje dokonalú kombináciu s okolitou úpravou terénu. V ponuke nájdeme dizajn prírodného kameňa, dreva, kameňa a mnoho iných.

Pri výbere vhodnej série pre vašu kúpeľňu, jej kombináciach a technických možnostiach vám radi poradia naši skúsení pracovníci.

KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - PONUKA

SORTIMENT:
obklady do kúpeľní - kúpeľňové série │ mrazuvzdorný gres │ 3D obklad do kúpeľne│ luxusné obklady do kúpeľne │ kuchynské obklady │ dlažba drevený vzor  - imitácia dreva│ gres H20 hrúbka 20mm │ interiérová dlažba │ veľkoformátová dlažba do kúpeľne│ mozaika

VÝROBCOVIA:
TUBADZIN │ARTE │ CERRAD │DOMINO │ CERSANIT │PARADYZ │ DUNIN │ OPOCZNO │ RONDINE │ FANAL │ARMONIE - ARTE CASA │ KEROS │ GRESPANIA │ KWADRO │ NOWA GALA  │ RAKO

 


 

© 2023 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO