KÚPEĽŇOVÉ OBKLADY A DLAŽBA Z NÁŠHO SORTIMENTU

OBKLADY A DLAŽBY

V ponuke nášho nového štúdia - pri predaji nových obkladov a dlažieb, ktoré nájdete, je široký výber kúpeľňových sérií od renomovaných výrobcov. K známym menám patrí CERRAD, TUBADZIN, ARTE CASA, OPOCZNO, CERSANIT a PARADYZ, RAKO.
Zastúpené sú série od rôznych základných maloformátových obkladov 10x10 či 20x25 až po popredné obklady s exkluzívnych dekorov a povrchových úprav vo veľkoformátovom prevedení 60x120 alebo aj 120x240 cm, čím ponúkajú široký sortiment možností.

Každá séria ponúka doplnkové obkladačky v podobe dekorov, listov, ako aj obrazov, čím sa vytvára pestrý výber možností pre personalizáciu vášho priestoru.
Zaručeným spestrením každej kúpeľne je obklad z mozaiky, dodávajúci jedinečný charakter, estetiku a výrazný vizuálny prvk pre vašu kúpeľňu.V kúpeľňovom štúdiu INPRO Prievidza nájdete mozaikové obklady rôznych výrobcov. Tieto ponúkajú jedinečné možnosti personalizácie a štýlové doplnky pre vašu kúpeľňu.

Mozaiky sú väčšinou umiestnené na sklo, textilnú alebo papierovú sieť, vďaka čomu sa dajú jednoducho vytvoriť aj zakrivené povrchy. Možno ich využiť na tvorbu zaoblených lopatiek, stĺpov, zásten a ďalších dekoratívnych prvkov, čím sa vytvára bohatá a esteticky pôsobivá atmosféra.

Vyrábajú sa v rôznych prevedeniach - sklené mozaiky, keramické, glazované, gresové, kamenné mozaiky a drevené, čím poskytujú široké možnosti pre individualizáciu interiéru.

DLAŽBA S DREVENÝM VZOROM

Nie len kúpeľňové série tvoria ponuku predaja. Rozsiahly sortiment obsahuje tiež keramické obklady a dlažby, ktoré poskytujú širokú škálu možností pre esteticky príjemné a funkčné interiéry. Veľkej popularite sa taktiež tešia keramické obklady a dlažby, ktoré vernou imitáciou najobľúbenejšieho prírodného materiálu - dreva, pridávajú do priestoru teplý a príjemný vzhľad.

Imitácie dreva sú vyrábané vo formátoch, ktoré priamo vyvolávajú atmosféru drevenej podlahy, napríklad v rozmeroch 15x100 cm alebo 17x60 cm, čím dodávajú priestoru autentický a prírodný vzhľad. Dostupné sú tiež aj v štandardných rozmerov 30x60 či 40x40 a vybrať si tak môže naozaj každý predbežný zámer.

Väčšina dlažieb s dreveným vzorom je vyrábaných v prevedení mrazuvzdorného gresu, čo znamená, že sú vhodné aj na vonkajšie terasy a chodníky, pričom nevyžadujú dodatočnú údržbu, natieranie, brúsenie a podobne.

MRAZUVZDORNÝ GRES

Medzi vyhľadávané typy dlažieb patrí GRES, ktorá svojimi parametrami vyhovuje použitiu vo vonkajších priestoroch, pretože je mrazuvzdorná a odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Avšak GRES má zároveň aj veľmi dobré pevnostné parametre, a preto sa používa aj v interiérových aplikáciách, ako napríklad v kuchyniach, chodbách, schodištiach a všade tam, kde sa očakáva, že dlažba bude vystavená opotrebovaniu zo strany ostrých podpätkov alebo padajúcich predmetov.

Veľkej obľube sa tešia gresy imitujúce drevené podlahy či parketové vzory, ale aj kamenné alebo travertinové vzory, nachádzajúce svoje uplatnenie najmä pri obkladaní exkluzívnej kúpeľne.

MRAZUVZDORNÝ GRES hrúbka 20mm

Pri exteriérových realizáciách sa úspešne používa keramická dlažba - gres v hrúbke 20mm, ktorá svojimi parametrami je určená na taký spôsob kladenia - na terče, do štrku alebo piesku a do trávy, čo umožňuje variabilitu vzhľadu a funkčnosti.

Hrúbka gresu 2 cm zabezpečuje vysoké pevnostné parametre. Mrazuvzdorný gres H20, ktorý je hrubý 20 mm, je preto určený na použitie v exteriéroch, v priestoroch s vysokým stupňom zaťaženia - terasy, chodníky, okolie bazénov, parkovacie plochy a podobne, čím poskytuje spoľahlivé a odolné riešenie pre vonkajšie aplikácie.

Široká škála dizajnov gresov H20 vyžaduje dokonalú prípravu s okolitou úpravou terénu. Rôznorodé možnosti vzorov, farieb a štruktúr vytvárajú priestor pre individuálnu tvorbu exteriérových projektov, ktoré sú nielen odolné a funkčné, ale aj vizuálne príťažlivé. Aby bolo dosiahnuté optimálne a esteticky príjemné výsledky, je dôležité venovať pozornosť nielen výberu gresu, ale aj starostlivosti o detaily pri príprave povrchu, čo prispieva k celkovému úspechu exteriérového projektu. Precízna príprava terénu a odborné spracovanie zabezpečujú trvanlivosť a vizuálnu atraktivitu v exteriérových priestoroch.

Vyrábajú sa v dizajne prírodného kameňa, dreva a mnoho iných. Rôznorodosť dizajnov umožňuje klientom vybrať si dlažbu, ktorá nielenže esteticky ladí s okolím, ale aj vytvára autentický dojem prírodných materiálov vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. Pri výbere vhodnej série pre vašu potrebu, jej kombináciách a technických možnostiach vám radi poradia naši skúsení pracovníci. Ich odbornosť a znalosti vám zabezpečia informácie a rady, ktoré vám pomôžu správne rozhodnúť a dosiahnuť optimálne výsledky vo vašom projekte.

KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - PONUKA

SORTIMENT:

obklady do kúpeľní - kúpeľňové série │ mrazuvzdorný gres │ 3D obklad do kúpeľne│ luxusné obklady do kúpeľne │ kuchynské obklady │ dlažba drevený vzor  - imitácia dreva│ gres H20 hrúbka 20mm │ interiérová dlažba │ veľkoformátová dlažba do kúpeľne│ mozaika

VÝROBCOVIA:

TUBADZIN │ARTE │ CERRAD │DOMINO │ CERSANIT │PARADYZ │ DUNIN │ OPOCZNO │ RONDINE │ FANAL │ARMONIE - ARTE CASA │ KEROS │ GRESPANIA │ KWADRO │ NOWA GALA  │ RAKO

 


 

© 2024 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO