3D návrhy interiérov obytných priestorov - potrebujete poradiť pri návrhu interiéru vašeho domu alebo bytu? kontaktujte nás:

0903 515 232 alebo projekt@inpro.sk

Projektové podklady, ktoré poskytujeme, zahŕňajú nielen samotný návrh, ale aj súvisiace stavebné úpravy a montážne projekty, ako sú vodovod, kanalizácia, elektrina, vzduchotechnika, zdravotná starostlivosť, chladenie atď. Okrem toho sledujeme aj najnovšie trendy v oblasti technológií a inovácií, aby sme vytvorili optimalizované a efektívne riešenia pre našich klientov.

Zabezpečujeme aj kompletnú realizáciu

V spolupráci s našimi partnerskými montážnymi firmami zabezpečujeme aj kompletnú realizáciu, ktorá zahŕňa dodávku všetkých procesov, ako aj materiálu a vybavenia interiéru. Naším cieľom je poskytnúť klientom bezstarostný zážitok a optimálny výsledek v každej fáze projektu, čím zabezpečujeme ich maximálnu spokojnosť.

Nový obytný priestor navrhneme podľa typologických a ergonomických pravidiel tak, aby vyhovoval potrebám všetkých budúcich užívateľov. Našim cieľom je vytvoriť funkčný a esteticky príjemný domov pre maximálne pohodlie a spokojnosť klientov, čím dosahujeme ich dlhodobú spokojnosť.

Špecifické potreby rodín, partnerov či detí

Zameriavame sa na estetickú kvalitu finálneho dizajnu a zohľadňujeme špecifické potreby rodín a partnerov, detí, seniorov a pracovného prostredia vo firemných či domácich priestoroch. Naším cieľom je vytvoriť harmonické prostredie, ktoré napĺňa očakávania a prispôsobuje sa individuálnym preferenciám klientov.

Navrhneme Vám nábytok "na mieru" alebo vyberieme jednotlivý nábytok spoločne na základe konkrétnych požiadaviek a preferencií. Sledujeme aktuálne trendy a dbáme na funkcionalitu a estetiku pre dosiahnutie optimálneho dizajnu interiéru.

Pre viac informácií Vám radi zavoláme na číslo 0903 515 232 alebo cez projekt@inpro.sk.

Špecifické potreby rodín, partnerov či detí

Pri obkladačských prácach pre interiéry a exteriéry sa rôzne typy dlaždíc používajú v závislosti od toho, či sú určené do interiéru alebo exteriéru. Keramické dlaždice sú vytvárané pre priestory, ktoré sú vystavené vode, ohňu, škrabancom a výrobkom. Hmotnosť dlaždíc je dôležitá pri výbere pre exteriér, aby sa zistilo množstvo s podkladom. Betónové, kamenné a terakotové dlaždice sú ďalšie možnosti pre exteriér okrem keramických dlaždíc.

Výber vhodných materiálov pre interiéry a exteriéry je kľúčový pre dosiahnutie estetického a funkčného dizajnu vo vašom domove.

Vo väčšine prípadov sa obklady s rôznymi vzormi a farbami často používajú, aby vizuálne zväčšili priestor. V prípade interiérových dizajnov sú obklady tiež využívané na vytvorenie štýlového a atraktívneho vzhľadu. Pri obkladačských prácach pre interiéry a exteriéry sa rôzne vzory a štýly obkladov používajú na vytvorenie jedinečného a estetického vzhľadu. Vrámci výberu obkladov je dôležitá aj ich bezpečnosť. Pri mixovaní obkladov je dôležité vytvoriť medzi malými a veľkými vzormi.

Obkladové práce majú mnoho výhod pre podlahy a steny v interiéroch a exteriéroch. Prvotne poskytujú ochranu a estetický prínos, avšak zároveň zabezpečujú aj jednoduchšiu údržbu a dlhodobú odolnosť.

sú odolné voči poškriabaniu a ľahko sa udržiavajú

Okrem estetického vzhľadu a jedinečného dizajnu sú odolné voči poškriabaniu a ľahko sa udržiavajú. Správne typy obkladov by mali byť odolné voči mokrému použitiu, čo je dôležité v mokrom prostredí. Obklady sú tiež flexibilné a umožňujú neobmedzené možnosti farieb a štýlov. Výber správnych obkladov prispieva k vytvoreniu funkčného a estetického priestoru.

Obkladačské práce pre vonkajšie priestory

Dlažobné materiály ako betón, drevo, kameň a dlaždice sú k dispozícii v rôznych druhoch. Betónové dlažby sú obľúbené pre trvanlivosť a jednoduchú údržbu. Drevené dlažby vytvárajú príjemnú atmosféru v exteriérových priestoroch. Kamenové dlažby sú prírodné a trvanlivé, preto sú obľúbené. Dlaždice sa používajú na terasy a chodníky, s mnohými vzormi a farbami.

Rôzne vzory a štýly dlažby môžu byť ideálne vytvoriť exteriérové ​​​​priestory. Dlažby sú k dispozícii v rôznych farebných odtieňoch a vzoroch, vrátane kamenných dlažieb a kockových dlažieb. Môžu byť kombinované s rôznymi exteriérovými prvkami ako rastliny a osvetlenie.

Kombinácia s inými prvkami vytvárajú harmonický priestor.

Ponúka výhody pre príjazdové cesty, terasy a chodníky. Je odolná voči poveternostným vplyvom a zabezpečuje bezpečný a stabilný povrch. Dlažba zlepšuje odtok dažďovej vody a tvorbu kalu a bahna, čím udržiava exteriér čistý a bezpečný. Kombinácia s inými exteriérovými prvkami vytvára jedinečný, príjemný a harmonický priestor.

Služby interiérového a kúpeľňového štúdia

Kúpeľne na mieru sú hlavnou službou kúpeľňového štúdia, ktoré sa zameriava nielen na individuálny dizajn, ale aj na kompletné riešenia vrátane inštalácie a dodávky kvalitného vybavenia. Kúpeľne na mieru sú prispôsobené individuálnym potrebám, čím zabezpečujú dokonalý a funkčný priestor pre každého zákazníka.


 

© 2023 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO