INPRO spol s.r.o.              inpro instagram  
Priemyselná 12
971 01 Prievidza

0903 515 530
0902 353 515

obchod@inpro.sk
vizualizacie@inpro.sk

OTVÁRACIE HODINY:
pondelok-piatok: 8:00 - 16:30
sobota:  po dohode deň vopred
nedeľa, sviatok: zatvorené

Ďakujeme

Ďakujeme za vašu správu. Budeme vás čoskoro kontaktovať na poskytnuté kontaktné údaje.

Dlažby

V prípade záujmu zákazníka o naše služby, sme schopní v spolupráci s vlastným projektovým ateliérom vypracovať úplnú a komplexnú projektovú dokumentáciu pre stavbu alebo konkrétnu časť stavebného objektu podľa presných požiadaviek klienta.

Pri spracovaní predprojektovej a projektovej prípravy našich stavebných projektov venujeme pozornosť každému stupňu projektovej dokumentácie. Toto zahŕňa začiatok s architektonickými štúdiami a dokumentáciou potrebnou pre územné konanie.

Pokračujeme projektom potrebným pre stavebné povolenie a realizáciu stavby, až po detailnú dokumentáciu fázy skutočného vyhotovenia.

Projektovú dokumentáciu vypracovávame komplexne v spolupráci so všetkými stavebnými profesiami, zahŕňajúc špecializované odborné posudky, statiku, stavebnú tepelnú fyziku, akustiku a osvetlenie, ako aj detailné rozpočty.

Naša expertíza sa neobmedzuje len na technické aspekty, ale zahŕňa aj tvorbu komplexných návrhov interiérov, aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť a funkčnosť celej štruktúry.

Naším cieľom je poskytnúť klientom všetky potrebné informácie a riešenia, ktoré prispievajú k úspešnému a efektívnemu priebehu ich stavebných projektov.

Okrem projektových služieb sa špecializujeme aj na oblasť dlažieb a obkladov. Naši experti vám radi poradia pri výbere vhodných materiálov a vzorov pre podlahy a steny.

Sledujeme aktuálne trendy v oblasti dlažieb, aby sme vám mohli ponúknuť moderné a štýlové riešenia. Pri realizácii projektu dbáme na precízne pokládky dlažieb a obkladov, aby výsledok bol nielen esteticky príjemný, ale aj trvanlivý.

Naša ponuka dlažieb a obkladov obsahuje široký výber materiálov, vrátane rôznych druhov keramiky, skla a prírodných kameňov.

Naši odborníci vás prevedú rôznymi možnosťami, aby ste si vybrali také, ktoré najlepšie vyhovujú vašim požiadavkám a štýlu vášho projektu. Sme tu, aby sme vám pomohli premeniť vaše predstavy o ideálnom interiéri do reality, a to vrátane detailov ako sú dlažby a obklady.

© 2022 INPRO. All rights reserved. Created by INPRO